turnieje.samoraj.pl
Trzymanie urządzenia w poziomie pozwoli Ci wygodniej przeglądać stronę.

Zimowa Liga Amatorska na Sielskiej'19/20

Harmonogram
16.12.19, 19:35
Grupa Bilderberga
Nietoperze Olsztyn
8:9
16.12.19, 20:10
Budowlani Krakowiak
Markol Grawer
6:6
16.12.19, 20:45
Markol Grawer
Nietoperze Olsztyn
8:4
18.12.19, 19:30
Sensia II
Tabasco Olsztyn
5:2
18.12.19, 20:05
Wilczki z Warmii
Zeto Software
5:3
18.12.19, 20:40
Sensia II
Wilczki z Warmii
13:5
18.12.19, 21:15
Tabasco Olsztyn
Zeto Software
4:6
20.12.19, 20:00
Budowlani Krakowiak
Nietoperze Olsztyn
6:1
20.12.19, 20:35
Budowlani Krakowiak
Sensia II
8:7
20.12.19, 21:10
Nietoperze Olsztyn
Sensia II
6:11
20.12.19, 21:45
Grupa Bilderberga
Markol Grawer
5:7
20.12.19, 22:20
Markol Grawer
Tabasco Olsztyn
12:4
08.01.20, 19:30
Grupa Bilderberga
Sensia II
7:7
08.01.20, 20:05
Markol Grawer
Sensia II
7:5
08.01.20, 20:40
Grupa Bilderberga
Zeto Software
13:4
08.01.20, 21:15
Markol Grawer
Zeto Software
10:6
10.01.20, 20:00
Sensia II
Zeto Software
12:2
10.01.20, 20:35
Nietoperze Olsztyn
Wilczki z Warmii
5:2
10.01.20, 21:10
Nietoperze Olsztyn
Zeto Software
4:8
10.01.20, 21:45
Grupa Bilderberga
Wilczki z Warmii
5:5
13.01.20, 19:00
Budowlani Krakowiak
Wilczki z Warmii
8:2
13.01.20, 19:35
Tabasco Olsztyn
Wilczki z Warmii
10:2
13.01.20, 20:10
Budowlani Krakowiak
Tabasco Olsztyn
12:5
15.01.20, 20:00
Budowlani Krakowiak
Zeto Software
7:4
15.01.20, 20:35
Nietoperze Olsztyn
Tabasco Olsztyn
7:5
15.01.20, 21:10
Markol Grawer
Wilczki z Warmii
9:3
20.01.20, 19:00
Tabasco Olsztyn
Sensia II
4:16
20.01.20, 19:35
Zeto Software
Wilczki z Warmii
5:3
20.01.20, 20:10
Wilczki z Warmii
Sensia II
4:14
20.01.20, 20:45
Zeto Software
Tabasco Olsztyn
10:7
22.01.20, 19:00
Sensia II
Budowlani Krakowiak
7:8
22.01.20, 19:35
Tabasco Olsztyn
Grupa Bilderberga
5:0
22.01.20, 20:10
Sensia II
Grupa Bilderberga
13:5
22.01.20, 20:45
Tabasco Olsztyn
Budowlani Krakowiak
7:10
24.01.20, 20:00
Wilczki z Warmii
Nietoperze Olsztyn
1:5
24.01.20, 20:35
Wilczki z Warmii
Markol Grawer
0:16
24.01.20, 21:10
Tabasco Olsztyn
Nietoperze Olsztyn
4:5
24.01.20, 21:45
Tabasco Olsztyn
Markol Grawer
3:6
27.01.20, 19:00
Zeto Software
Grupa Bilderberga
9:7
27.01.20, 19:35
Wilczki z Warmii
Tabasco Olsztyn
2:6
27.01.20, 20:10
Zeto Software
Budowlani Krakowiak
2:8
27.01.20, 20:45
Markol Grawer
Grupa Bilderberga
10:3
29.01.20, 19:00
Zeto Software
Markol Grawer
9:8
29.01.20, 19:35
Sensia II
Markol Grawer
5:6
29.01.20, 20:10
Zeto Software
Sensia II
1:15
29.01.20, 20:45
Grupa Bilderberga
Tabasco Olsztyn
0:3
03.02.20, 19:00
Grupa Bilderberga
Budowlani Krakowiak
3:14
03.02.20, 19:35
Nietoperze Olsztyn
Markol Grawer
5:12
03.02.20, 20:10
Nietoperze Olsztyn
Grupa Bilderberga
5:7
03.02.20, 20:45
Markol Grawer
Budowlani Krakowiak
8:3
04.02.20, 18:00
Nietoperze Olsztyn
Budowlani Krakowiak
7:8
04.02.20, 19:10
Wilczki z Warmii
Grupa Bilderberga
3:0
04.02.20, 19:10
Zeto Software
Nietoperze Olsztyn
2:1
04.02.20, 19:45
Wilczki z Warmii
Budowlani Krakowiak
4:15
04.02.20, 20:20
Budowlani Krakowiak
Grupa Bilderberga
3:0
04.02.20, 20:50
Sensia II
Nietoperze Olsztyn
8:5
Ranking - rozegrane mecze - punkty - bilans bramek
1. Markol Grawer
14
37p
125:61
2. Budowlani Krakowiak
14
37p
116:63
3. Sensia II
14
28p
138:70
4. Zeto Software
14
21p
71:104
5. Nietoperze Olsztyn
14
15p
69:90
6. Tabasco Olsztyn
14
12p
69:93
7. Grupa Bilderberga
14
8p
63:97
8. Wilczki z Warmii
14
7p
41:114