turnieje.samoraj.pl
Trzymanie telefonu w poziomie pozwoli Ci wygodniej przeglądać stronę.

Pisa YS19 R2008 Grupa Złota

Harmonogram
12:30
Pisa Primavera
Luks Wydminy
1:4
12:30
MKS Olimpia Olsztynek
AS Stomil Niebiescy
0:8
12:50
Stomil Biali Olsztyn
Mini Soccer Mrągowo
8:0
13:10
Naki Olsztyn
MKS Korsze
0:2
13:10
Pisa Primavera
AS Stomil Niebiescy
1:3
13:30
Luks Wydminy
Mini Soccer Mrągowo
6:1
13:50
MKS Olimpia Olsztynek
MKS Korsze
0:1
13:50
Stomil Biali Olsztyn
Naki Olsztyn
1:1
14:10
Pisa Primavera
Mini Soccer Mrągowo
0:1
14:10
AS Stomil Niebiescy
MKS Korsze
1:0
14:30
Luks Wydminy
Naki Olsztyn
0:2
14:50
MKS Olimpia Olsztynek
Stomil Biali Olsztyn
0:5
14:50
Pisa Primavera
MKS Korsze
1:1
15:10
Mini Soccer Mrągowo
Naki Olsztyn
0:2
15:30
AS Stomil Niebiescy
Stomil Biali Olsztyn
0:3
15:30
Luks Wydminy
MKS Olimpia Olsztynek
4:2
15:50
Pisa Primavera
Naki Olsztyn
1:1
16:10
MKS Korsze
Stomil Biali Olsztyn
0:4
16:10
Mini Soccer Mrągowo
MKS Olimpia Olsztynek
0:0
16:30
AS Stomil Niebiescy
Luks Wydminy
3:0
16:50
Pisa Primavera
Stomil Biali Olsztyn
0:3
16:50
Naki Olsztyn
MKS Olimpia Olsztynek
5:0
17:10
MKS Korsze
Luks Wydminy
2:2
17:10
Mini Soccer Mrągowo
AS Stomil Niebiescy
0:6
17:10
Pisa Primavera
MKS Olimpia Olsztynek
3:0
17:30
Stomil Biali Olsztyn
Luks Wydminy
4:0
17:30
Naki Olsztyn
AS Stomil Niebiescy
1:1
17:30
MKS Korsze
Mini Soccer Mrągowo
2:0
Ranking - rozegrane mecze - punkty - bilans bramek
1. Stomil Biali Olsztyn
7
19p
28:1
2. AS Stomil Niebiescy
7
16p
22:5
3. Naki Olsztyn
7
12p
12:5
4. MKS Korsze
7
11p
8:8
5. Luks Wydminy
7
10p
16:15
6. Pisa Primavera
7
5p
7:13
7. Mini Soccer Mrągowo
7
4p
2:24
8. MKS Olimpia Olsztynek
7
1p
2:26
AS Stomil Niebiescy Luks Wydminy MKS Korsze MKS Olimpia Olsztynek Mini Soccer Mrągowo Naki Olsztyn Pisa Primavera Stomil Biali Olsztyn AS Stomil Niebiescy 3:0 1:0 8:0 6:0 1:1 3:1 0:3 Luks Wydminy 0:3 2:2 4:2 6:1 0:2 4:1 0:4 MKS Korsze 0:1 2:2 1:0 2:0 2:0 1:1 0:4 MKS Olimpia Olsztynek 0:8 2:4 0:1 0:0 0:5 0:3 0:5 Mini Soccer Mrągowo 0:6 1:6 0:2 0:0 0:2 1:0 0:8 Naki Olsztyn 1:1 2:0 0:2 5:0 2:0 1:1 1:1 Pisa Primavera 1:3 1:4 1:1 3:0 0:1 1:1 0:3 Stomil Biali Olsztyn 3:0 4:0 4:0 5:0 8:0 1:1 3:0