turnieje.samoraj.pl
Trzymanie telefonu w poziomie pozwoli Ci wygodniej przeglądać stronę.

Pisa Young Stars'18 grupa A

Harmonogram
09:00
Pisa Primavera Barczewo
Żuri Olsztyn
3:2
09:00
Naki I Olsztyn
MKS Korsze
1:0
09:22
Stomil Olsztyn II
AP Ostróda
2:0
09:44
Pisa Primavera Barczewo
MKS Korsze
3:1
09:44
Jaguar Gdańsk I
Rona II Ełk
2:2
10:06
Żuri Olsztyn
AP Ostróda
1:1
10:28
Naki I Olsztyn
Rona II Ełk
0:2
10:28
Stomil Olsztyn II
Jaguar Gdańsk I
2:0
10:50
Pisa Primavera Barczewo
AP Ostróda
4:0
11:12
Żuri Olsztyn
Jaguar Gdańsk I
2:0
11:12
MKS Korsze
Rona II Ełk
1:0
11:34
Naki I Olsztyn
Stomil Olsztyn II
0:1
11:56
Pisa Primavera Barczewo
Rona II Ełk
2:4
11:56
AP Ostróda
Jaguar Gdańsk I
1:1
12:18
MKS Korsze
Stomil Olsztyn II
2:3
12:40
Żuri Olsztyn
Naki I Olsztyn
6:1
12:40
Pisa Primavera Barczewo
Jaguar Gdańsk I
1:2
13:02
Rona II Ełk
Stomil Olsztyn II
1:1
13:24
AP Ostróda
Naki I Olsztyn
0:4
13:24
MKS Korsze
Żuri Olsztyn
0:4
13:46
Pisa Primavera Barczewo
Stomil Olsztyn II
2:3
14:08
Jaguar Gdańsk I
Naki I Olsztyn
3:2
14:08
Rona II Ełk
Żuri Olsztyn
0:5
14:30
AP Ostróda
MKS Korsze
3:1
14:52
Stomil Olsztyn II
Żuri Olsztyn
1:0
14:52
Pisa Primavera Barczewo
Naki I Olsztyn
2:1
15:14
Jaguar Gdańsk I
MKS Korsze
3:3
15:36
Rona II Ełk
AP Ostróda
10:0
Ranking - rozegrane mecze - punkty - bilans bramek
1. Stomil Olsztyn II
7
19p
13:5
2. Żuri Olsztyn
7
13p
20:6
3. Pisa Primavera Barczewo
7
12p
17:13
4. Rona II Ełk
7
11p
19:11
5. Jaguar Gdańsk I
7
9p
11:13
6. Naki I Olsztyn
7
6p
9:14
7. AP Ostróda
7
5p
5:23
8. MKS Korsze
7
4p
8:17
AP Ostróda Jaguar Gdańsk I MKS Korsze Naki I Olsztyn Pisa Primavera Barczewo Rona II Ełk Stomil Olsztyn II Żuri Olsztyn AP Ostróda 1:1 3:1 0:4 0:4 0:10 0:2 1:1 Jaguar Gdańsk I 1:1 3:3 3:2 2:1 2:2 0:2 0:2 MKS Korsze 1:3 3:3 0:1 1:3 1:0 2:3 0:4 Naki I Olsztyn 4:0 2:3 1:0 1:2 0:2 0:1 1:6 Pisa Primavera Barczewo 4:0 1:2 3:1 2:1 2:4 2:3 3:2 Rona II Ełk 10:0 2:2 0:1 2:0 4:2 1:1 0:5 Stomil Olsztyn II 2:0 2:0 3:2 1:0 3:2 1:1 1:0 Żuri Olsztyn 1:1 2:0 4:0 6:1 2:3 5:0 0:1