turnieje.samoraj.pl
Trzymanie urządzenia w poziomie pozwoli Ci wygodniej przeglądać stronę.

Liga Halowa 2022-Stawiguda

Harmonogram
27.02.22, 09:00
Olimpia Olsztynek
Warmia Olsztyn
1:9
27.02.22, 09:40
Naki Olsztyn
Polonia Lidzbark Warmiński
5:1
27.02.22, 10:20
GKS Stawiguda I
Fortuna Gągławki
5:0
27.02.22, 11:00
Naki Olsztyn
GKS Stawiguda II
10:1
27.02.22, 11:40
Soccer Mrągowo
Fortuna Gągławki
5:0
27.02.22, 12:00
Polonia Lidzbark Warmiński
GKS Stawiguda I
4:7
27.02.22, 12:40
Olimpia Olsztynek
Soccer Mrągowo
2:11
27.02.22, 13:00
Warmia Olsztyn
Polonia Lidzbark Warmiński
8:4
06:00
Olimpia Olsztynek
Polonia Lidzbark Warmiński
1:17
06:10
Fortuna Gągławki
Warmia Olsztyn
0:10
06:20
UKS Dwójka Nidzica
GKS Stawiguda I
4:4
06:30
Olimpia Olsztynek
GKS Stawiguda II
5:4
06:40
UKS Dwójka Nidzica
Soccer Mrągowo
4:0
06:50
GKS Stawiguda I
Warmia Olsztyn
8:5
07:00
Polonia Lidzbark Warmiński
Fortuna Gągławki
9:2
07:10
GKS Stawiguda I
Olimpia Olsztynek
5:2
07:20
Naki Olsztyn
Fortuna Gągławki
10:0
07:30
Polonia Lidzbark Warmiński
Soccer Mrągowo
6:2
07:40
Warmia Olsztyn
UKS Dwójka Nidzica
2:6
07:50
Polonia Lidzbark Warmiński
GKS Stawiguda II
12:1
08:00
Naki Olsztyn
Warmia Olsztyn
2:4
08:10
GKS Stawiguda II
Fortuna Gągławki
8:4
08:20
Naki Olsztyn
Soccer Mrągowo
3:5
08:30
Polonia Lidzbark Warmiński
UKS Dwójka Nidzica
4:8
08:40
Olimpia Olsztynek
Naki Olsztyn
1:4
08:45
GKS Stawiguda II
GKS Stawiguda I
3:8
08:50
Soccer Mrągowo
GKS Stawiguda I
7:11
09:00
Naki Olsztyn
UKS Dwójka Nidzica
1:10
10:20
Olimpia Olsztynek
UKS Dwójka Nidzica
0:14
11:00
Olimpia Olsztynek
Fortuna Gągławki
3:7
11:40
UKS Dwójka Nidzica
Fortuna Gągławki
22:0
12:20
Soccer Mrągowo
Warmia Olsztyn
1:7
13:00
Soccer Mrągowo
GKS Stawiguda II
14:1
13:40
Warmia Olsztyn
GKS Stawiguda II
10:1
14:30
Naki Olsztyn
GKS Stawiguda I
4:2
14:50
UKS Dwójka Nidzica
GKS Stawiguda II
11:1
Ranking - rozegrane mecze - punkty - bilans bramek
1. UKS Dwójka Nidzica
8
22p
79:12
2. GKS Stawiguda I
8
19p
50:29
3. Warmia Olsztyn
8
18p
55:23
4. Naki Olsztyn
8
15p
39:24
5. Polonia Lidzbark Warmiński
8
12p
57:34
6. Soccer Mrągowo
8
12p
45:34
7. GKS Stawiguda II
8
3p
20:74
8. Fortuna Gągławki
8
3p
13:72
9. Olimpia Olsztynek
8
3p
15:71