turnieje.samoraj.pl
Trzymanie telefonu w poziomie pozwoli Ci wygodniej przeglądać stronę.

Tourn. de Guerledan_Francja10.06.17_ R2004 gr_G

Harmonogram
09:30
Bourguebus Soliers FC
US Tregunc
0:0
09:45
FC Lorient
S.C. Le Rhieu
2:0
10:00
FC Entente Du Vignoble
FC Croix - Corlay
0:0
10:15
La Ferte Bernard VSF
Naki Olsztyn (POL)
0:2
10:30
FC Lorient
Bourguebus Soliers FC
1:0
10:45
S.C. Le Rhieu
US Tregunc
0:0
11:00
La Ferte Bernard VSF
FC Entente Du Vignoble
0:0
11:15
Naki Olsztyn (POL)
FC Croix - Corlay
0:0
11:30
Bourguebus Soliers FC
S.C. Le Rhieu
0:1
11:45
US Tregunc
FC Lorient
0:1
12:00
FC Entente Du Vignoble
Naki Olsztyn (POL)
0:0
12:15
FC Croix - Corlay
La Ferte Bernard VSF
0:0
13:30
FC Entente Du Vignoble
Bourguebus Soliers FC
0:0
13:45
FC Croix - Corlay
US Tregunc
1:1
14:00
La Ferte Bernard VSF
FC Lorient
0:1
14:15
Naki Olsztyn (POL)
S.C. Le Rhieu
0:0
14:30
Bourguebus Soliers FC
FC Croix - Corlay
0:0
14:45
US Tregunc
FC Entente Du Vignoble
1:0
15:00
FC Lorient
Naki Olsztyn (POL)
1:0
15:15
S.C. Le Rhieu
La Ferte Bernard VSF
1:0
15:30
Bourguebus Soliers FC
Naki Olsztyn (POL)
0:1
15:45
US Tregunc
La Ferte Bernard VSF
3:0
16:00
FC Lorient
FC Croix - Corlay
2:0
16:15
S.C. Le Rhieu
FC Entente Du Vignoble
1:1
16:30
La Ferte Bernard VSF
Bourguebus Soliers FC
0:1
16:45
Naki Olsztyn (POL)
US Tregunc
1:0
17:00
FC Entente Du Vignoble
FC Lorient
2:1
17:15
FC Croix - Corlay
S.C. Le Rhieu
0:0
Ranking - rozegrane mecze - punkty - bilans bramek
1. FC Lorient
7
18p
9:2
2. Naki Olsztyn (POL)
7
12p
4:1
3. S.C. Le Rhieu
7
10p
3:3
4. US Tregunc
7
9p
5:3
5. FC Entente Du Vignoble
7
8p
3:3
6. Bourguebus Soliers FC
7
6p
1:3
6. FC Croix - Corlay
7
6p
1:3
8. La Ferte Bernard VSF
7
2p
0:8
Bourguebus Soliers FC FC Croix - Corlay FC Entente Du Vignoble FC Lorient La Ferte Bernard VSF Naki Olsztyn (POL) S.C. Le Rhieu US Tregunc Bourguebus Soliers FC 0:0 0:0 0:1 1:0 0:1 0:1 0:0 FC Croix - Corlay 0:0 0:0 0:2 0:0 0:0 0:0 1:1 FC Entente Du Vignoble 0:0 0:0 2:1 0:0 0:0 1:1 0:1 FC Lorient 1:0 2:0 1:2 1:0 1:0 2:0 1:0 La Ferte Bernard VSF 0:1 0:0 0:0 0:1 0:2 0:1 0:3 Naki Olsztyn (POL) 1:0 0:0 0:0 0:1 2:0 0:0 1:0 S.C. Le Rhieu 1:0 0:0 1:1 0:2 1:0 0:0 0:0 US Tregunc 0:0 1:1 1:0 0:1 3:0 0:1 0:0