turnieje.samoraj.pl
Trzymanie telefonu w poziomie pozwoli Ci wygodniej przeglądać stronę.
12 LICEUM CUP'19
TURNIEJ FINAŁOWY ŻAK NIEBIESKI-Olsztyn 27.10.19
III Memoriał im. A.Biedrzyckiego - 23.06.2019 Olsztyn (Sybiraków) Gr.A
III Memoriał im. A.Biedrzyckiego - 23.06.2019 Olsztyn (Sybiraków) Gr.B
III Memoriał im. A.Biedrzyckiego - 23.06.2019 Olsztyn(Sybiraków)-faza finałowa
LM Naki'19 R2012/13_Madryt_ Grupa A
LM Naki'19 R 2012/13_Madryt_Grupa B
LM Naki'19 R2012/13 Madryt_faza pucharowa
LM Naki'19 - R2006/07 - 19.06.08 - godz.9:30 Arena C
LM Naki'19 R2012/13_Barcelona_Grupa A
LM Naki'19 R2012/13_Barcelona_Grupa B
LM Naki'19 R2012/13 Barcelona_faza pucharowa
LM Naki'19_R2008/09_Grupa A
LM Naki'19_R2008/09_Grupa B
LM Naki'19 R2008/09 Finał
LM Naki'19 R 2010/11_Paris_Grupa A
LM Naki'19 R2010/11_Paris_Grupa B
LM Naki'19 R2010/11_Paris_faza finałowa
LM Naki'19 R2010/11_Marsylia_Grupa A
LM Naki'19 R2010/11_Marsylia_Grupa B
LM Naki'19 R2010/11_Marsylia_faza pucharowa
Stomil Lotto Cup - Olsztyn - faza pucharowa
Pol-France CUP 02.06.19 Olsztyn-przedszkolaki
Pisa YS19 R2007 Grupa Poranna
Pisa YS19 R2007 Grupa Popołudniowa
Pisa YS19 R2007 Dzień 2 Grupa Złota
Pisa YS19 R2007 Dzień 2 Grupa Srebrna
Pisa YS19 R2008 Grupa A
Pisa YS19 R2008 Grupa B
Pisa YS19 R2008 Grupa C
Pisa YS19 R2008 Grupa Złota
Pisa YS19 R2008 Grupa Srebrna
Pisa YS19 R2009 Grupa A
Pisa YS19 R2009 Grupa B
Pisa YS19 R2009 Grupa Złota
Pisa YS19 R2009 Grupa Srebrna
XXII International Naki Cup R2010 Group B
XXII International Naki Cup - R 2010 Group A
XXII International Naki Cup R 2010 Final 06.04.19
XXII International Naki Cup R2011Group A
XXII International Naki Cup R2011 Grupa B
XXII International Naki Cup R2011 final 07.04.19
XXII International Naki Cup - R2006 Group A
XXII International Naki Cup - R2006 Group B
XXII International Naki Cup - R2006 Final-23.03.19
XXII International Naki Cup - R 2008 Group-A
XXII International Naki Cup - R 2008 Group-B
XXII International Naki Cup - R 2008 - Final 23.03.19
XXII International Naki Cup - R 2007 Group A
XXII International Naki Cup - R2007 Group B
XXII International Naki Cup - R2007- Final 24.03.19
XXII International Naki Cup R2009 Group A
XXII International Naki Cup R2009 Group B
XXII International Naki Cup R 2009 Final R 2009-24.03.19
Eliminacje XXII Naki Cup-R 2008 GR.A
Eliminacje XXII Naki Cup-R 2008 GR.B
Eliminacje XXII Naki Cup-R 2008 Faza pucharowa-16.03.2019
Eliminacje XXII Naki Cup-R 2009 GR.A
Eliminacje XXII Naki Cup-R 2009 GR.B
Eliminacje XXII Naki Cup-R2009 faza pucharowa 17.03.19
Eliminacje XXII Naki Cup-R 2007 GR.A
Eliminacje XXII Naki Cup-R 2007 GR.B
Eliminacje XXII Naki Cup R2007- faza pucharowa 17.03.19
WOŚP'19-Olsztyn Piłka Nożna gr.A
WOŚP'19-Olsztyn Piłka Nożna gr.B
Turniej Orlik-Grupa A
Turniej Orlik - Grupa B
Orlik-faza Pucharowa 10.03.19
WOŚP'19 - Olsztyn Piłka Nożna- faza pucharowa
Półfinał Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN, Rocznik-2008
Errea Cup - Mikołajki z Pisą R2008 Gr.A
Errea Cup - Mikołajki z pisą R2008 Gr.B
Errea Cup- Mikołajki z Pisą R 2008 finały
Eliminacje XXII Naki Cup R2006 Gr.A
Eliminacje XXII Naki Cup R2006 Gr.B
Eliminacje XXII Naki Cup R2006 finały 16.03.2019
Errea Cup-Mikołajki z Pisą'18 R2004 gr.A
Errea Cup-Mikołajki z Pisą'18 R2004 gr.B
Errea Cup-Mikołajki z Pisą'18 - finały
Stomilek Cup -10.03.19
Gramy dla Wojtusia Gr.A (Herdera)
Gramy dla Wojtusia Gr.B (Herdera)
Gramy dla Wojtusia Gr.C (Jagiellończyka)
Gramy dla Wojtusia Gr.D (Jagiellończyka)
Gramy dla Wojtusia Finały
23.06.18 II Memoriał im. Andrzeja Biedrzyckiego - grupa A
23.06.18 II Memoriał im. Andrzeja Biedrzyckiego - grupa B
23.06.18 II Memoriał im. Andrzeja Biedrzyckiego - Finały
Pisa Young Stars'18 Mistrzostwa Świata
Pisa Young Stars'18 Mistrzostwa Europy
Pisa Young Stars'18 grupa A
Pisa Young Stars'18 grupa B
MŚ 2018 Turniej 06/07 gr.G
MŚ 2018 Turniej 06/07 gr.H
MŚ 2018 Turniej 06/07 Finały
MŚ 2018 Turniej Y 10/11 gr.A
MŚ 2018 Turniej Y 10/11 gr.B
MŚ 2018 Turniej Y 10/11 gr.C
MŚ 2018 Turniej Y 10/11 gr.D
MŚ 2018 Y 10/11 Final
MŚ 2018 Turniej X 10/11 gr.I
MŚ 2018 X 10/11 Final
MŚ 2018 Turniej 08/09 Finał
XXI International Naki Cup - Olsztyn 15.04.2018 - R2010_grupa A
XXI International Naki Cup - Olsztyn 15.04.2018 - R2010_grupa B
XXI Inernational Naki Cup - Olsztyn - 15.04.18 R2010 final
XXI Inernational Naki Cup - Olsztyn - 14.04.18 R2009 grupa A
XXI International Naki Cup - Olsztyn - 14.04.18 - R2009 grupa B
XXI Int.Naki Cup - Olsztyn - 14.04.18- R2009 final
XXI International Naki Cup - Olsztyn 07.04.18 Rocznik 2008 grupa A
XXI International Naki Cup - Olsztyn 07.04.18 Rocznik 2008 grupa B
XXI International Naki Cup 07.04.18 Rocznik 2008 final
XXI International Naki Warmia Mazury Cup'18 aktywni i zdrowi - Olsztyn, R2006 gr.A
XXI International Naki Warmia Mazury Cup'18 aktywni i zdrowi - Olsztyn, R2006 gr.B
XXI International Naki Warmia Mazury Cup - aktywni i zdrowi - Olsztyn 25.03.18, Rocznik 2006 - final
XXI International Naki Cup'18-Olsztyn, R2005-gr.A
XXI International Naki Cup'18-Olsztyn, R2005-gr.B
XXI International Naki Cup-Olsztyn 24.03.18, Rocznik2005-final
XXI International Naki Cup'18 - Olsztyn, R2007 gr.A
XXI International Naki Cup'18 - Olsztyn, R2007 gr.B
XXI International Naki Cup, Olsztyn 24.03.18, Rocznik 2007-final
Żaki- faza pucharowa 10.03.19
Oldboys35+LeoCenterCup'180210
Faza pucharowa do testów obsługi
Memoriał A.Biedrzyckiego gr.A
Memoriał A.Biedrzyckiego gr.B
Rona Cup'16 U12, Ełk 17.12.16
TN Jeziorany'18-R2003 Gr.A
Tourn. de Guerledan_Francja10.06.17_ R2004 gr_G
Trąbki - ELNAFT Cup'17 R2004 Gr.A
XX Naki Cup R2006 Grupa A
XX Naki Cup R2006 Grupa B
XX Naki Cup R2008 Grupa A
XX Naki Cup R2008 Grupa B
XX Warmia Mazury NakiCup R2004 grA
XX Warmia Mazury NakiCup R2004 grB
El.faza pucharowa R2008
Faza pucharowa - Mazury NakiCup - Eliminacje R2004
Faza pucharowa XX Warmia Mazury NakiCup R2004
Memoriał A.Biedrzyckiego-faza pucharowa
TN Jeziorany'18-R2003 Finały
XX Naki Cup R2006 faza pucharowa
XX Naki Cup R2007 faza pucharowa
XX Naki Cup R2008 faza pucharowa
XX Warmia Mazury Naki Cup R2005 faza pucharowa